top of page
DSC07244-HDR.jpg

Zvyšte hodnotu nemovitosti.

Home staging

Home staging, pro někoho možná méně známý pojem, pro jiné ověřená metoda, klíčová pro úspěšný prodej nemovitosti. Tato specifická oblast designu interiéru se nezaměřuje na osobní prostor, ale na přípravu nemovitosti k prodeji tak, aby působila co nejatraktivněji na potenciální kupce. Zařízení interiéru tak, aby byl vizuálně přitažlivý, může výrazně navýšit jeho prodejní hodnotu.

Proces Home staging je ukázkou hodnotné práce, která vyžaduje nejen smysl pro estetiku, ale také strategické myšlení. Naši zkušení designéři pracují s prostorem jako s celkem a přetvářejí jej do formy, která nejvíce vyhovuje očekáváním široké veřejnosti. Přesvědčíme potenciálního kupce o potenciálu nemovitosti tak, aby si snadno dokázal představit svůj budoucí domov.

Proces & výsledek.

01.

Prodáváte nemovitost?

Obraťte se na nás, pomůžeme Vám na trhu prorazit a zviditelnit se. Uvidíte, že díky lákavým fotkám bude o Vaši nemovitost velký zájem. Zároveň Vám také pomůžeme zvýšit její hodnotu a ušetřit čas s prodejem.

02.

Zvyšte hodnotu nemovitosti

Jestliže chcete úspěšně prodat svou nemovitost dalšímu majiteli a vyhnout se prodeji pod cenou, zbystřete. Vhodně zvolený nábytek, skvěle sladěný design a pár stylových kousků navrch, zvýší hodnotu nemovitosti, na kterou byste bez skvělého Home stagingu jen stěží dosáhli. Nemovitosti svou cenu navyšují o desítky až stovky tisíců. 

03.

Prodej rychlostí blesku

Trendy zařízené nemovitosti na trhu nevisí příliš dlouho. Zájemce vybírá hlavně očima a díky lepší představě o budoucím bydlení, kterou mu nabídnete prostřednictvím profesionálně nafocených fotek, získá vizi o komfortním bydlení, které má doslova na dosah ruky. Proto zapomeňte na měsíce a měsíce čekání na prodej Vašeho bytu či domu. 

04.

Jak probíhá home staging?

I když se může zdát o práci na pár dní, opak je pravdou. Pro Vaši spokojenost je důležité jít pěkně od základů a vytvořit celkový koncept, který povede k úspěšnému a rychlému prodeji.

06.

Nezávazná schůzka

Při prvním kontaktu je důležité udělat si představu o vzájemné spolupráci. Většinou se ale představa ztotožňuje – prodat za co nejkratší čas a nejlepší cenu. Ostatní je v rukou designera.

06.

Zaměření

Aby projekt běžel jako po másle, je důležité interiér řádně zaměřit. Správně zanesenými rozměry ušetříme čas, který si do úspěšného prodeje stanovíme. 

07.

Konzultace koncceptu

V tomto bodě se home staging od designování interiéru maličko liší. Designer totiž netvoří pro vás, ale pro široké publikum. Chceme totiž oslovit co nejvíce potenciálních kupujících, abychom získali toho pravého. Proto zde není prostor na příliš velkou kreativitu a spíše volíme styl, který je univerzální pro všechny zájemce. 

 

Vlastníte-li kousky, které mají svou duši a do interiéru by vnesly osobní kouzlo, rádi je využijeme. Veškerý nábytek vám ale rádi zapůjčíme.

08.

Finální vizualizace

Po hodinách za počítačem se společně setkáme a představíme si finální home staging. Projdeme si jednotlivé pozice a pokud se vám něco nebude líbit, zapracujeme na jiném řešení. Po odsouhlasení vám vytvoříme 3D vizualizaci a vrhneme se do další práce.

09.

Realizace

V ruce se schváleným návrhem začneme realizovat společnou představu. Poradíme si jak s menším bytem, tak také s dvougeneračním domem. Po dokončení realizace se vrhneme na focení všech prostor, které značně ovlivní úspěch prodeje. Profesionální fotografie hrají při prodeji prim – internet je zahlcený bílými zdmi a místnostmi bez nábytku, které zájemce ihned přeskočí. Díky dobře nafocenému interiéru získáte větší šanci na prodej.

10.

Deinstalace

Po nafocení fotografií si veškerý nábytek zase vyneseme a odstěhujeme. Vám tak nezbyde než zvedat telefon za telefonem a dovézt projekt ke zdárnému konci. 

Home Staging - RD Kravaře

Díky spolupráci s renomovaným architektonickým studiem JA architekti se nám naskytla výjimečná příležitost zapojit se do projektu Home Staging, jehož cílem bylo profesionální fotografování interiéru i exteriéru. Práce architektů z JA architekti na studii rodinného domu, která po letech přešla z fáze návrhů do skutečnosti, vyžadovala i naše zkušenosti, tento již tak výjimečný dům jsme připravili pro jeho velký okamžik.

Rodina, která v domě bydlí, nám poskytla perfektní základní podmínky – jejich domov byl čistý a uklizený. Přesto jsme i my našli prostor pro zlepšení. Věnovali jsme zvláštní pozornost každému detailu, jako je pečlivé uspořádání knihovny či dotvoření koupelny, věnovali jsme se také "vyklízení" kuchyňských linek od zavařovacích sklenic, kořenek či nádobí. Náš cíl byl jasný – posunout již tak krásný dům o level výše, aby byl připraven pod objektivy fotoaparátů.

Celá tato proměna se odehrála během jediného dne, ale efekt je doslova dechberoucí. Fotografie, které pořídil Ondřej Kutaš, jsou nejen svědectvím toho, jak může Home Staging oživit již tak působivý prostor, ale také dokladem naší spolupráce s JA architekty. Každý záběr představuje dokonalou harmonii designu a funkčnosti, což je přesně to, co jsme chtěli dosáhnout. RD Kravaře a JA architekti tak mohou s hrdostí prezentovat dokonale připravený domov, který je nyní ready pro jeho moment pod reflektory.

bottom of page