top of page
DSC03269-HDR.jpg

Funkční, esteticky přitažlivé a komfortní prostředí.

Design & redesign interiérů

01.

Proměna s námi.

Nevíte si rady s Vašim prostorem? Pomůžeme Vám vidět to, co v něm vidíme my. Čistý interiér, který je potřeba chytit za pačesy, dát mu jasnou vizi a kreativně se vyřádit? To je pro nás to pravé ořechové! Ať už se jedná o nový design nebo redesign, zajistíme, že každý prostor bude zářit novotou či obnovenou krásou.

 

Nebojíme se ani výzvy v podobě rekonstrukce. Starému prostoru dáme jasný řád a Vy se tak budete moci znovu nadechnout. Pomůžeme Vám na cestě za snovým bydlením či inspirativním prostředím pro Vaši práci, ať už hledáte úplně nový design nebo toužíte po proměně stávajícího prostoru.

02.

Individuální přístup v interiéru.

Pomůžeme Vám vytvořit Vaši osobní oázu klidu a pohody. Vyslechneme si Vaše přání a vytvoříme interiér šitý na míru Vašim potřebám. Chcete vytvořit mladistvý prostor, který bude odrážet Vaši osobnost nebo máme raději použít tlumené barvy se špetkou elegance? Při tvorbě Vašeho osobního prostoru jsou veškeré detaily důležité, a proto klademe velký důraz na spokojenost našich klientů. 

 

Pravé teplo domova znamená pro každého něco trochu jiného a abychom zažehli plamínek i u Vás doma, je velmi důležitá komunikace. Sdělte nám veškeré Vaše představy, abychom z domu úspěšně vykouzlili útulný domov.

03.

Komerční prostory.

Stejně tak jako pro Vás, i pro nás je rozhodující pracovní zázemí. Čím víc plní naše představy, tím lépe se nám pracuje. A vytvořit kreativní prostor pro zaměstnance, kteří každý den tráví spousty hodin v práci je pro nás zcela zásadní. 

 

Náš tým designérů Vám pomůže zhmotnit Vaše představy a dát jim jasné rysy. Ať už se jedná o prodejnu s oblečením či kanceláře, vždy postupujeme dle individuálních potřeb. Každý prostor si žádá něco jiného. Jedno mají ale stejné – do našich návrhů zahrnujeme moderní technologie, které Vašim zaměstnancům každodenní práci usnadní a zpříjemní vykonávanou činnost.

04.

Vyberte si design či redesign.

Design interiérů zahrnuje proces vytváření nebo plánování nových vnitřních prostorů, kde jsou ideje proměněny v reálné fyzické prostředí. Zaměřuje se na vše od počátku- rozložení místností, výběru materiálů, nábytku, osvětlení, barev až po dekorativní prvky, přičemž je hlavním cílem vytvořit funkční, esteticky přitažlivé a komfortní prostředí.

 

Redesign interiérů, na druhé straně, je proces modifikace nebo aktualizace již existujících vnitřních prostorů. Může zahrnovat změny v rozložení, nový nábytek, aktualizaci barevného schématu, přidání nebo odebrání dekorativních prvků s cílem osvěžit nebo zmodernizovat prostor bez zásadních stavebních zásahů.

BA3A8371 2.jpg

Co stojí za výsledkem naší práce?

Průběh naší práce bývá občas mylně vnímán jako hodinka či dvě za počítačem. Nejedná se ale o pár hodin navrhování co nejhezčího interiéru. Dotáhnout projekt do zdárného konce zabere hodiny a hodiny, které je potřeba směřovat správným směrem. O jaké úkony se jedná?

Proces & výsledek.

01.

Prvotní setkání

Velmi důležitým bodem na našem dlouhém seznamu je první schůzka, na které si sdělíme vzájemné představy o spolupráci a pokračujeme Vašimi představami o daném prostoru. Rozhodující je využití interiéru a samozřejmě co od něj očekáváte – může se jednat například o kancelář, ve které má mít každý zaměstnanec svůj osobní prostor nebo o menší byt, který je potřeba rozdělit do vhodných sekcí, aby plnil všechny jeho funkce. 

02.

Zahájení projekt

Po Vašem odsouhlasení se vrháme na nafocení celého prostoru a jeho zaměření. Každý milimetr je při navrhování interiéru rozhodující, a proto jsme při zaměřování velmi obezřetní, abychom zanesli do dokumentace opravdu reálné údaje. Špatné zaměření zdržuje projekt a oddaluje tak Vaše nadšení z výsledku – a to my rozhodně nechceme!

03.

Vytvoření konceptu

Po zaměření přichází příjemnější část, a tou je výběr vhodných materiálů, které jsou Vám blízké a zároveň vhodné po technické stránce do řešeného interiéru. Bereme ohled také na styl, který se Vám líbí a ve kterém by se měl design interiéru nést. 

04.

Finální návrh

Po získání veškerých informací se pouštíme se do práce. Možná o nás dlouhé hodiny neuslyšíte, poté se však objevíme s vizualizací podle Vašich představ. A pokud Vám něco nebude sedět, mrkneme na to a vymyslíme jiné řešení. Po odsouhlasení finálního návrhu Vám také vytvoříme 3D vizualizaci, díky které pro Vás bude představa interiéru jednodušší. 

05.

Realizace projektu

Získali jsme si Vás natolik, že nás chcete jako odborný dozor nad samotnou realizací? Nebojte se do nás vložit důvěru – každý projekt dotáhneme do úspěšného konce. Dohlédneme na všechny detaily a umožníme Vám tak hodit stres za hlavu. Vy si můžete užívat nového a čistého interiéru, který jsme nejdříve společnými silami dostali na papír a zanedlouho se proměnil ve skutečnost.

DSC03218-HDR.jpg

Podívejte se na naše úspěšné projekty

Máme za sebou řadu úspěšných realizací, kterými se pyšníme.

bottom of page